یک بازی پنهانی اکشن ماجراجویی است که از منظر شخص ثالث بازی می کند. بازیکنان ماموریت های خطی با سناریوهای خطی را با اهداف تعیین می کنند - از طریق داستان پیشرفت می کنند، نقاط تجربه کسب می کنند و مهارت های جدید را به دست می آورند. در خارج از مسابقات، بازیکن می تواند آزادانه در محیط جهان باز در پا، اسب، شتر یا قایق برای کشف مکان ها، کامل ماموریت های جانبی اختیاری و باز کردن سلاح و تجهیزات.

حالت "دید عقاب"، که توسط حق رای دادن استفاده می شود تا بازیکن را قادر می سازد منطقه را با برجسته کردن دشمنان و اشیاء، با یک عقاب بونلی، به نام سنت، جایگزین کند.  بازیکن قادر به کنترل سنی و پیشبرد منطقه است، برجسته دشمنان است که پس از آن می شود قابل مشاهده است زمانی که آنها به کنترل بیک، شخصیت اصلی بازی بازگشت. بازیکن همچنین می تواند شکارچیان مختلف را تحمل کند که به عنوان یک همراه برای بازیکن و به آنها در برابر دشمنان کمک می کند.  مبارزه با نیروی دریایی، اکتشاف زیر آب و قبر مراجعه به سری بازگشت. 

این بازی همچنین دارای مکانیک جنگی تجدید شده است.  عناوین قبلی سری Assassin's Creed با استفاده از یک سیستم انیمیشن متحرک که شخصیت بازیکن با یک دشمن درگیر می شود و مبارزه با یک سری از انیمیشن های پیشنهادی بر اساس ورودی های بازیکن و حرکات AI اسکریپت انجام می شود. ریشه ها به سیستم "جعبه جعبه" حرکت می کنند. هنگامی که بازیکن دارای یک سلاح است، آنها در هر آنچه که در محدوده هستند، اعتصاب می کنند، به آنها اجازه می دهد به طور مستقیم به دشمنان ضربه بزنند، بخش های بدن انسان را آسیب برساند و به طور کامل امکان از دست دادن دشمن را ایجاد کند. علاوه بر این، سلاح ها به دسته های مختلف تقسیم می شوند و به میزان آسیب، سرعت و محدوده آنها ارزیابی می شود.  دشمنان از چندین آرکهتایپ اساسی استفاده خواهند شد که از مبارزات مختلفی استفاده می کنند که در کنار سیستم جعبه جعبه، بازیکن را به یادگیری ویژگی های سلاح های فردی نیاز خواهد داشت و سبک بازی خود را برای موفقیت در مبارزه با آنها تربیت می کند. به عنوان مبارزه دشمن نیز توسط سیستم جعبه جعبه دیکته شده است، بازیکن با سپر مجهز شده و باید قابلیت های تهاجمی و دفاعی خود را متعادل سازد. [7] مکان های موجود در دنیای بازی طراحی شده اند تا بازیکن را قادر سازد که سبک بازی خود را با ارائه مخفیانه و مبارزه باز به عنوان گزینه های مساوی برای تکمیل اهداف طراحی کند.

Origins معرفی سیستم مبارزه با عرصه است که در آن بازیکن مبارزه با امواج ترکیبی به طور فزاینده دشوار از دشمنان به ارمغان می آورد در یک مبارزه رئیس.  در حالی که مقدمه ای بر صحنه در داستان اصلی گنجانده شده است، حالت عرصه تنها از روایت گسترده تر است. دنیای بازی چندین عرصه را با انواع ترکیبات دشمن و کارفرمایان منحصر به فرد در دنیای بازی پیدا نمی کند. بازیکن قادر است با تکمیل رقابت های عرصه، سلاح و تجهیزات اضافی را باز کند.لطفا در سایت عضو شوید تا امکان رویت مطلب داده بشود!

براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :