دانلود بازی Update v1.2.2-PLAZA برایpc


آپدیت بازی Update v1.2.2-PLAZA اضافه شد

 

دانلود بازی Fictorum که در سبک اکشن RPG با محیط تخریب پذیر می باشد توسط گروه PLAZA کرک و منتشر شد. در بازی Fictorum که یک عنوان اکشن، جادویی و نقش‌آفرینی است، بازیکنان کنترل یک جادوگر را بر عهده دارند و تنها بازمانده بوده که در یک امپراتوری دینوکراتیک است و در آن با جادو به دیگران ظلم و ستم می‌شود.

بنابراین، بازیکنان باید با این قدرت جادویی مبارزه کنند. در این عنوان، مجموعه‌ای از قدرت‌های متنوع وجود دارد که در آن می‌توان کارهایی چون فراخوانی شهاب‌های شعله‌ور، ایجاد ستون‌های روشنایی و غیره است. علاوه بر این، می‌توان تغییرات اساسی در نحوه‌ی استفاده از طلسم برای مقابله با یک وضعیت منحصر به فرد تغییر داد. به عنوان مثال، بازیکنان می‌توانند یک حمله منظم پلاسمایی را با یک فرمان به توپ انفجاری همراه با تخریب ایجاد کنند.


زی Fictorum هم‌چنین دارای نقشه‌ی جهانی به‌صورت روتین با محیط‌هایی با قابلیت نابود شدن را برای بازیکنان فراهم کرده است. در پایان لازم به ذکر است، این عنوان برای رایانه‌های شخصی در تاریخ ۱۷ مرداد منتشر شده است. هم‌چنین فعلا هیچ خبری از نسخه‌ی کنسولی برای عنوان مذکور نخواهد بود. از ویژگی های این بازی انتشار آن در شبکه GOG می باشد. شما در این بازی به جای این که در نقش یک پس روستایی که به نیروهای خود باور ندارد و از دشمنان فرار می کند، در نقش یک انسانی شرور می باشید که فقط می خواهد انتقال بگیرد و از هیچ حرکت بی رحمانه ای خودداری نمی کند.

به دلیل وجود چالش های فراوان، این سحر و جادو که کل روستا را فراگرفته باید فروکش کند و جلوی این فرمانروایی پراکنده گرفته شود. از راهزنان و کارمندان تمامی سازمان ها سبقت بگیرید و در انتقام گیری به هیچ کسی رحم نکنید! بازی از ویژگی تولید نقشه به صورت تصادفی استفاده می کند و تمامی محیط هایی که در این نقشه های تصادفی تولید می شوند قابلیت تخریب پذیری به صورت پویا و کامل را دارند

.

 لطفا در سایت عضو شوید تا امکان رویت مطلب داده بشود!

براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :