دانلود ظهور لاک پشت های نینجا Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles S01E04

دانلود انیمیشن سریالی ظهور لاک پشت های نینجا با کیفیت WEB

بخش a از قسمت چهارم با کیفیت WEB 1080p x265  اضافه شد

زیرنویس فارسی اختصاصی قسمت اول اضافه شد

 

 

خلاصه داستان: انیمیشن سریالی ظهور لاک پشت های نینجا (به انگلیسی: Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles) دوباره داستان چهار برادر لاک پشت را نشان می دهد که در شهر نیویورک قرار دارند و سعی می کنند که با شروران این شهر مبارزه کنند. دوباره همان فضای کمدی را در این انیمیشن شاهد هستیم و در هر قسمت قرار است اتفاقات زیادی را شاهد باشیم. این اتفاقات به قدری سخت هستند که قهرمانان ما را دچار دردسرهای زیادی می کنند و قرار است مبارزات بسیاری را شاهد باشیم.

این لاک پشت ها، برای تحقق بخشیدن به رویای قهرمانی خودشان، باید با شروران زیادی دست به یقه شوند و یاد بگیرند که چگونه با یکدیگر همکاری داشته باشند. دنیا دیگر مدرن شده است و این لک پشت ها نیز باید خودشان را آماده رویایی با هر گونه تکنولوژی را داشته باشند. قدرت های عجیب عرفانی در شهر نیویورک، وجود دارد و این لاک پشت های نینجا با همکاری گرگ، باید هر چه می توانند مهارت های خود را بالا ببرند.

 

فاضلاب های شهر نیویورک، محل زندگی این لاک پشت ها هست و خواهید دید که ماجراها از کجا شروع خواهند شد. رافائل، لئوناردو، دوناتلو و مایکل آنجلو، ماجراهای خودشان را شروع می کنند و در برابر قدرت های عجیب عرفانی قرار می گیرند. آنها هرگز نمی دانند که چه چیزی در انتظارشان می باشد و چه اتفاقاتی قرار است نظم شهر را بهم بریزد. یک تیم حرکت می کنند و سعی می کنند که قهرمانان داستان ما را به دردسر بیاندازند.باید دید که لاک پشت های نینجا برای تبدیل شدن به قهرمانان جدید تا چه اندازه موفق خواهند بود و می توانند رقابت ها را پیروز شوند.

 لطفا در سایت عضو شوید تا امکان رویت مطلب داده بشود!

براي نمايش ادامه اين مطلب بايد عضو شويد !
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *

اگر قبلا ثبت نام کرديد ميتوانيد از فرم زير وارد شويد و مطلب رو مشاهده نماييد !
نام کاربری :
رمز عبور :